0 (258) 268 36 54 0 (258) 268 36 55 info@atiktel.com

Blog

  • Sümer Mah. 119 Sk. No:14 Merkezefendi /DENİZLİ
  • 0 (258) 268 36 54
  • info@atiktel.com

Kaynaklı hasır tel ile güvenlik


Mülk sahiplerinin ana endişe kaynağı evlerinin, ofislerinin ve eşyalarının güvenliğidir. Güvenlik bu sebeple mülk sahipleri için en önemli kriterlerden biri olurken birçok üretici de güvenliğin sağlanmasına yönelik sayısız farklı hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte, güvenlik önlemleri kurulurken estetik unsuru sıklıkla ihmal edilmektedir. İşte bu yüzden birçok ev sahibi günümüzde artan bir oranda kaynaklı hasır telleri tercih etmektedirler.

Kaynaklı hasır tellerin diğer güvenlik önlemlerine karşı üstünlükleri


1. Diğer çit türlerine nazaran minimum bakım giderleri
2. Güvenliği en üst düzeyde sağlaması
3. Estetiklik
4. Güçlülük ve sağlamlık
5. Kolay kurulum
6. İstenen ölçülerde alınabilmesi

Mülklerinin etrafına hasır tel kurarken birçok ev sahibinin fark etmediği şey güvenliğin yanı sıra hasır telin sunduğu daha birçok faydanın bulunmasıdır. Örneğin hasır tel ile suçluların evleri ve işyerlerini soymak için yapacakları girişimler caydırılmış ve savuşturulmuş olur. Bu da öncelikle çocuklar ve yaşlılar olmak üzere o mülk içinde günün çoğunda yalnız başına yaşayanların daha fazla güven içinde olmaları anlamına gelmektedir.

Mülk değerinin artması


Mülkünüzün etrafını hasır tel döşettikten sonra mülk değerinin arttığını biliyor muydunuz? Güvenlik sistemin varlığı muhtemel alıcıların evin değerine yönelik algılarını artırmaktadır.

Sigorta primlerinin azalması   


Konut sigortası aldığınızda sigorta şirketi ev sahibinin hırsızlığa karşı aktif bir şekilde önlem alıp almadığını görmek isteyecektir. Hasır telin döşenmiş olması prim oranlarını düşürecek ve daha düşük yatırım ile poliçenizin düzenlenmesine olanak sağlayacaktır. Dahası, günümüzde sigorta şirketleri yeterli güvenlik önlemleri olmayan binalar için istenen poliçeleri baştan reddedebilmektedirler.

Son olarak, hepimiz huzur ararız, öyle değil mi? Eve döndüğünüzde eve hırsız girdiğini görmek herhalde isteyeceğimiz en son şey olacaktır. O halde kaynaklı hasır tel almayı ciddi bir şekilde düşünmelisiniz. Atiktel internet sitemize girerek ürünlerimize bakabilirsiniz veya bizi mağazamızda ziyaret edebilirsiniz. Güvenli bir ev ve işyeri mutlu bir ev ve işyeri demektir. Sizi bekliyoruz…