0 (258) 268 36 54 0 (258) 268 36 55 info@atiktel.com

Blog

  • Sümer Mah. 119 Sk. No:14 Merkezefendi /DENİZLİ
  • 0 (258) 268 36 54
  • info@atiktel.com

Neden çelik çit uygulamasını tercih etmeliyiz ?

NEDEN ÇELİK ÇİT UYGULAMASINI TERCİH ETMELİYİZ?
SAĞLAM VE DAYANIKLI SEÇİM

Çelİk çitler bahçenizi tasarlarken birinci derecede düşündüğünüz bir öğe olmayabilir ama ikinci veya üçüncü derecede düşünmeniz gereken en önemli unsurdur.Her şeyden önce bir çit,davetsiz misafirleri engeller ve bitkilerinizi ve sizi güvende tutar.Bahçe çiti sizin alanınızın sınırlarını tanımlamak için pratik bir çözümdür ve son derece etkilidir.Yapılacak uygulama sadece sizi korumak ile kalmaz aynı zamanda sizin için sanatsal bir ifade de olabilir.

Son 30 yılda çelik çit uygulaması ferforje seçeneğinin yerini almıştır.Çok uzun seneler boyunca dayanır ve ekstra başka maliyet gerektirmez.Bir defa yaptırır ve çok uzun senelerce kullanırsınız.

NEDEN TERCİH ETMELİYİZ?

Çelik çit telleri diğer çit türlerine göre daha güçlüdür ve sert hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır ve asla çürümez.
Çelik çitlerin bakımı minimal ve kolaydır asla sizi yormaz.
Çelik çitin dayanıklı olması aynı zamanda mükemmel bir koruma anlamına da gelir.
Estetik anlamda da göze hoş gelir ve sade, güzel ve modern bir görünüme sahiptir.

MALİYET YÜKSEK Mİ?

Ancak ne var ki bu kadar uzun süre dayanıklı bir malzeme olan çelik çitlerin maliyetleri diğer dekoratif çitlere oranla daha yüksek olmasına rağmen bir kez yapttırdığınız zaman çok uzun zaman ekstra maliyet ile karşılaşmayacaksınız.