0 (258) 268 36 54 0 (258) 268 36 55 info@atiktel.com

Blog

  • Sümer Mah. 119 Sk. No:14 Merkezefendi /DENİZLİ
  • 0 (258) 268 36 54
  • info@atiktel.com

Özel Ölçü Hasır Tel


Hasır teller isteğe bağlı olarak özel ölçülerle üretilebilmektedirler. Temel olarak hasır tellerin gözenek büyüklükleri ve uzunluk/genişlikleri başlıca parametreleridir.

Özel ölçülerin yanı sıra farklı materyaller de hasır tellerin üretiminde kullanılmaktadır. İsteğe ve kullanılacağı yere göre galvanize, paslanmaz çelik, bronz, bakır vs. malzemelerinden yararlanılmaktadır.

Gözenek şablonu ve kaplama

Kare, dikdörtgen, elmas başta olmak üzere çok sayıda gözenek şablonu mevcuttur. Hasır tellerin kaplamaları da isteğe göre farklılaşabilmektedir. PVC ve galvanize en çok yapılan kaplama türleridirler.

Bu özellikler belirlendikten sonra özel ölçü hasır telinizin üretilmesi için ürün miktarı ile birlikte siparişinizi verebilirsiniz. Ölçüler ve kriterler konusunda emin değilseniz veya sorularınız varsa lütfen Atiktel internet sitemizi ziyaret ediniz veya bizi arayınız. Sitemizde ürünlerimizin spesifikayonu çok sayıda ürün fotoğrafı ile birlikte sunulmaktadır.

Ücretsiz analiz

Eğer halihazırda istediğiniz hasır tel için elinizde bir numuneniz mevcutsa, bu numune hasır telin tüm spesifikasyonlarını tanımlamak için ücretsiz analiz yapıyoruz. Ön inceleme için numunenizin fotoğrafını da gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir cetveli numunenizin üzerine koymak ve çözünürlüğü yüksek bir fotoğraf çekmek ve bize e-posta yolu ile göndermektir. Elde ettiğimiz bilgileri ürün bilgilerimiz eşliğinde kısa süre içinde sizinle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Son olarak, Atiktel internet sitemizin çok sayıda hasır tel kullanıcısının isteklerini karşılamak için dizayn edildiğini belirtmek isteriz. Bu web sitesinin hasır tel satın alımları için bir kılavuz olarak kullanılması amaçlanmaktadır. Dolayısıyla, spesifik uygulamalar için spesifik hasır tel tavsiyelerini sitemizde yapamayız. Özel ölçü talepleriniz için ana spesifikasyonlar ile bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Uzman ekibimiz tam istediğiniz özelliklerde hasır tellerin bilgilerini size sunmaktan mutluluk duyacaklardır.