0 (258) 268 36 54 0 (258) 268 36 55 info@atiktel.com

Blog

  • Sümer Mah. 119 Sk. No:14 Merkezefendi /DENİZLİ
  • 0 (258) 268 36 54
  • info@atiktel.com

Paslanmaz çelik hasır tel - kullanım alanları ve faydalarıKaynaklı hasır telin ne olduğuna bilmeyenler için bu ürünün teller ile oluşturulmuş bir perde olduğunu söyleyebiliriz. Bu metalik perdeler pas ve aşınmayı ortadan kaldırmak için paslanmaz çelikten yapılmaktadırlar. Kaynaklanmış hasır tel farklı şekillerde olabileceği gibi birçok farklı amaç için de üretilebilmektedir.

Paslanmaz çelikten hasır telin birçok kullanım alanı ve faydası mevcuttur. Sıklıkla tarımda ve endüstriyel alanlarda ve inşaatlarda kullanılmaktadır. Altyapı projelerini, ticari alanları ve konut alanlarını da bu listeye ekleyebiliriz. Paslanmaz çelikten hasır tel ayrıca yüzme havuzlarının, rögar bacalarının, tünellerin ve park alanlarının yapımında kullanılmaktadır.

Hasır tel güvenlik açısından da çok önemli bir araçtır. Amaca uygun birçok tipte ve renkte kullanıcılara sunulan hasır tel insanların yaşadıkları yerlerde güvenle kalmalarına imkan vermektedir. Farklı yüksekliklere sahip hasır tellerimiz hem Atiktel internet sitemizden sipariş verebilirsiniz hem de mağazamıza gelerek bizzat kendiniz alabilirsiniz.

Güvenliğin yanı sıra hasır tel ile bina açıklıklarını kapatarak kemirgenlerin, böceklerin ve diğer hayvanların da binalara girmesini önleyebilirsiniz.  

Kaynaklı hasır tel inşaatlarda da birçok kullanım alanı bulmaktadır. Yolların ve otobanların döşenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bazen havalimanı pistleri de kaynaklı hasır tellerin yardımı ile inşa edilmektedir. Yine de, en sık kullanıldığı yer gücü ve sağlamlığı artırmak için binaların betonarme katlarıdır.

Birçok hasır tel çeşidi mevcuttur. Bunların arasında paslanmaz çelikten yapılmış olan hasır teller en sağlam olanlarıdır. Bu açından tarım ve hayvancılık alanlarında sıklıkla kullanılmaları hiç şaşırtıcı değildir. Hasır tellerin yanı sıra tel panellere ve galvanize hasır tellere de uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İnternet sitemizden tüm ürünlerimizi görebilirsiniz ve paslanmaz çelik hasır tel için sipariş verebilirsiniz.